LNY2V223MSEJBN
MFR.Part #
LNY2V223MSEJBN
JLCPCB Part #
C1627532
Package
Bolt,D90xL193mm
Description
-40℃~+85℃ 193mm 2000hrs@85℃ 22000uF 31.8mm 350V 49.56A@10kHz 90mm ±20% 螺栓,D90xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS