LLS2A272MELB
MFR.Part #
LLS2A272MELB
JLCPCB Part #
C3722256
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2700uF 3.65A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 37mm ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS