LNT2H681MSEFBN
MFR.Part #
LNT2H681MSEFBN
JLCPCB Part #
C1617805
Package
Bolt,D51xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 2000hrs@105℃ 22mm 5.88A@10kHz 500V 51mm 680uF ±20% 螺栓,D51xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS