UKL1C101MPDANA
MFR.Part #
UKL1C101MPDANA
JLCPCB Part #
C1668870
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 16V 230mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS