UVP1H2R2MDD
MFR.Part #
UVP1H2R2MDD
JLCPCB Part #
C308863
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2.2uF 2000hrs@85℃ 25mA@120Hz 2mm 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS