UPA1E222MHD6
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPA1E222MHD6
JLCPCB Part #
C5111516
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.981A@120Hz 16mm 20mm 2200uF 25V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS