LNC2H332MSEH
MFR.Part #
LNC2H332MSEH
JLCPCB Part #
C1590083
Package
Bolt,D76.2xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 24.92A@10kHz 31.8mm 3300uF 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS