UVK2G2R2MPD1TA
MFR.Part #
UVK2G2R2MPD1TA
JLCPCB Part #
C1594110
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.2uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 400V 60.8mA@10kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS