UVZ1V103MRD
MFR.Part #
UVZ1V103MRD
JLCPCB Part #
C1589764
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10000uF 1000hrs@105℃ 10mm 2.65A@120Hz 22mm 35V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS