UHE1J681MHD6
MFR.Part #
UHE1J681MHD6
JLCPCB Part #
C1583784
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 20mm 63V 680uF 7.5mm 80mΩ 975mA@120Hz ±20% Plugin,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS