LKG2A222MESCBK
MFR.Part #
LKG2A222MESCBK
JLCPCB Part #
C1611017
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 10mm 2200uF 3.8A@120Hz 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS