UVK2D471MRD
MFR.Part #
UVK2D471MRD
JLCPCB Part #
C1582022
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1.3A@120Hz 10mm 2000hrs@85℃ 200V 22mm 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS