UVY2D471MRD
MFR.Part #
UVY2D471MRD
JLCPCB Part #
C1580897
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.06375A@10kHz 1000hrs@105℃ 10mm 200V 22mm 40mm 470uF ±20% 插件,D22xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS