LNX2J122MSEHBN
MFR.Part #
LNX2J122MSEHBN
JLCPCB Part #
C1618806
Package
Bolt,D76.2xL113mm
Description
-25℃~+85℃ 113mm 1200uF 2000hrs@85℃ 31.8mm 630V 76.2mm 9.38A@10kHz ±20% 螺栓,D76.2xL113mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS