UPJ1K180MED1TD
MFR.Part #
UPJ1K180MED1TD
JLCPCB Part #
C1582314
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 18uF 1Ω 2.5mm 2000hrs@105℃ 58mA@120Hz 6.3mm 80V ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS