LGU1H392MELZ
MFR.Part #
LGU1H392MELZ
JLCPCB Part #
C3724656
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.25A@120Hz 22mm 3000hrs@105℃ 3900uF 40mm 50V ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS