LGGW6391MELA50
MFR.Part #
LGGW6391MELA50
JLCPCB Part #
C1582665
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.45A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 25mm 390uF 420V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS