UUD1C330MCR1GS
MFR.Part #
UUD1C330MCR1GS
Description
-55℃~+105℃ 16V 2000hrs@105℃ 230mA@100kHz 33uF 5.8mm 6.3mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD