LNT2G222MSEGBB
MFR.Part #
LNT2G222MSEGBB
JLCPCB Part #
C6079651
Package
Bolt,D63.5xL103mm
Description
-25℃~+105℃ 103mm 11.5A@120Hz 2200uF 28.6mm 400V 63.5mm ±20% Bolt,D63.5xL103mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS