LQS2W561MELC50
MFR.Part #
LQS2W561MELC50
JLCPCB Part #
C5788389
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.99A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 450V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS