UPW1J680MPD
MFR.Part #
UPW1J680MPD
JLCPCB Part #
C1668219
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 263.25mA@120Hz 3.5mm 3000hrs@105℃ 342mΩ 63V 68uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS