UHW1A123MHD
MFR.Part #
UHW1A123MHD
JLCPCB Part #
C1498190
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10V 10mΩ 12000uF 16mm 3.36A@120Hz 35.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS