LNK2H332MSEH
MFR.Part #
LNK2H332MSEH
JLCPCB Part #
C1499147
Package
Bolt,D76.2xL115mm
Description
-25℃~+85℃ 115mm 17.36A@10kHz 31.8mm 3300uF 5000hrs@85℃ 500V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL115mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS