USP1H100MDD
MFR.Part #
USP1H100MDD
JLCPCB Part #
C1668162
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS