USP1E100MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USP1E100MDD
JLCPCB Part #
C1590880
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 25V 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS