LNT2H472MSEJBN
MFR.Part #
LNT2H472MSEJBN
JLCPCB Part #
C1633191
Package
Bolt,D90xL153mm
Description
-25℃~+105℃ 153mm 2000hrs@105℃ 22.82A@10kHz 31.8mm 4700uF 500V 90mm ±20% 螺栓,D90xL153mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS