USP1E220MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USP1E220MDD
JLCPCB Part #
C1583674
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 6.3mm 79.5mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS