UPW2D2R2MED
MFR.Part #
UPW2D2R2MED
JLCPCB Part #
C1583359
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 11mm 2.2uF 2.5mm 2000hrs@105℃ 200V 25mA@120Hz 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS