UPS1E220MDD
MFR.Part #
UPS1E220MDD
JLCPCB Part #
C1579775
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 160mA@100kHz 2000hrs@105℃ 22uF 25V 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS