USP1A330MDD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USP1A330MDD
JLCPCB Part #
C1593531
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10V 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 6.3mm 84mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS