UEP1A330MDD
MFR.Part #
UEP1A330MDD
JLCPCB Part #
C1595217
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 11mm 2mm 33uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS