LKG1J122MESBBK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1J122MESBBK
JLCPCB Part #
C1606197
Package
Plugin,D30xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.95A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 1200uF 20mm 30mm 63V ±20% 插件,D30xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS