USA1A330MDD
MFR.Part #
USA1A330MDD
JLCPCB Part #
C1583984
Description
-40℃~+85℃ 10V 2000hrs@85℃ 2mm 33uF 47mA@120Hz 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS