UPW2D221MHD
MFR.Part #
UPW2D221MHD
JLCPCB Part #
C5111971
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 200V 220uF 40mm 515mA@120Hz 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS