LKG1E822MESCCK
MFR.Part #
LKG1E822MESCCK
JLCPCB Part #
C1612089
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 25V 35mm 45mm 4A@120Hz 8200uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS