UKL1V150MDD1TD
MFR.Part #
UKL1V150MDD1TD
JLCPCB Part #
C5111289
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 15uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 35V 5mm 85mA@120Hz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS