LNY2G103MSEHBB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNY2G103MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618681
Package
Bolt,D76.2xL173mm
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 173mm 2000hrs@85℃ 22.4A@120Hz 31.8mm 400V 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS