UPS1E151MPD
MFR.Part #
UPS1E151MPD
JLCPCB Part #
C1594464
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 150uF 2000hrs@105℃ 205mA@120Hz 25V 280mΩ 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS