UMR1V330MDD1TP
MFR.Part #
UMR1V330MDD1TP
JLCPCB Part #
C1952663
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 33uF 35V 8mm 93mA@10kHz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS