LAKW6271MELC40
MFR.Part #
LAKW6271MELC40
JLCPCB Part #
C1650653
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.265A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 35mm 40mm 420V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS