UPM2W2R2MPD1TD
MFR.Part #
UPM2W2R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C1583067
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2uF 20mm 28mA@120Hz 450V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS