UPM2F2R2MPD1TD
MFR.Part #
UPM2F2R2MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111816
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2.2uF 315V 32mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS