UHE1J471MHD6
MFR.Part #
UHE1J471MHD6
JLCPCB Part #
C1581856
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.13A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 470uF 63V 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS