UPM2W220MHD
MFR.Part #
UPM2W220MHD
JLCPCB Part #
C5111824
Package
Plugin,D16xL35.5mm
Description
-25℃~+105℃ 135mA@120Hz 16mm 22uF 35.5mm 450V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D16xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS