UPM1A680MDD1TD
MFR.Part #
UPM1A680MDD1TD
JLCPCB Part #
C1582405
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 5mm 68uF 800mΩ 97mA@120Hz ±20% Plugin,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS