RL80J102MDN1PX
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
RL80J102MDN1PX
JLCPCB Part #
C1579070
Package
Plugin,D8xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 5.7A@100kHz 6.3V 8mm 8mm 9mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS