UCZ2A221MNS1MS
MFR.Part #
UCZ2A221MNS1MS
JLCPCB Part #
C1517735
Package
SMD,D16xL21.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.6A@100kHz 100V 120mΩ@100kHz 220uF 4000hrs@125℃ ±20% SMD,D16xL21.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS