UPJ1H151MPD1TD
MFR.Part #
UPJ1H151MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588855
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 130mΩ 150uF 5000hrs@105℃ 50V 570mA@120Hz 5mm ±20% Plugin,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS