UPM1K470MPD6TD
MFR.Part #
UPM1K470MPD6TD
JLCPCB Part #
C5111774
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 245mA@120Hz 47uF 5000hrs@105℃ 5mm 80V ±20% Plugin,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS