UVY1E472MHD
MFR.Part #
UVY1E472MHD
JLCPCB Part #
C250993
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.57A@120Hz 1000hrs@105℃ 16mm 25V 25mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS